KNOP KNOP - jedyny zestaw klocków, które da się przytulić 🙂

Knop Knop to unikatowe zestawy „klocków”, wykonane z miękkich elementów hipoalergicznego filcu. W odróżnieniu od standardowych klocków, które posiadają twarde i ostre krawędzie, co może ograniczać kreatywność dziecka, klocki KNOP KNOP są elastyczne. Pozwala to na tworzenie nieskończonej ilości form i kształtów w połączeniu z miękkością ulubionego pluszaka małych i kreatywnych twórców.

Klocki KNOP KNOP:

 

  • rozwijają umiejętności motoryczne
  • wspierają kreatywne myślenie
  • odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych powyżej 3. roku życia
  • są źródłem pozytywnych emocji
  • wszystkie zestawy są kompatybilne ze sobą

Zestawy KNOP KNOP wykonane są z wysokiej jakości materiałów w uspokajających odcieniach kolorów, aby zapewnić dziecku kojącą i estetyczną zabawę. Dzięki hipoalergicznym, miękkim i spieralnym modułom filcu – KNOP KNOP to nowoczesna marka, która nie poświęca możliwości konstrukcyjnych na rzecz designu, tylko łączy z powodzeniem te dwie rzeczy.

 

Wszystkie moduły filcowe są zaprojektowane tak, aby miały optymalny rozmiar i kształt do doskonałej zabawy. Dzięki szerokiej gamie długości i szerokości elementów oraz zapinanym zatrzaskom, nasze zestawy konstrukcyjne zapewniają dziecku swobodę tworzenia setek modeli!

 

Z wiekiem dzieci rozwijają swoje naturalne zainteresowania i pasje, a my zadbaliśmy o to, by KNOP KNOP odzwierciedlał i pielęgnował tę indywidualną wolność. Nasze zabawki dzielą się na trzy kategorie – Zwierzęta, Gadżety i Transport – ale zawsze zachęcamy dzieci do wielkich marzeń i sprawdzenia co można stworzyć poza tymi kategoriami! Każdy zestaw zawiera instrukcję tworzenia kilku projektów, a przy większej liczbie zestawów ograniczeniem może być jedynie nasza wyobraźnia.

Poznaj KNOP KNOP

KNOP KNOP było stworzenie zabawki, która posiada możliwości zestawu klocków w połączeniu z miękkością Twojego ulubionego pluszaka. Naszą pasją jako projektantów jest tworzenie, modelowanie i szukanie nowych sposobów tworzenia nowych form. Chcieliśmy przekazać wolność, którą czujesz bawiąc się prostym kawałkiem gliny, której nie można odtworzyć za pomocą standardowych klocków. Plastikowe, drewniane czy metalowe klocki są twarde i kanciaste i przez to mogą ograniczać Twoją kreatywność.
Na rynku nie ma innego zestawu, który dawałby dzieciom możliwość tworzenia miękkich i organicznych kształtów, aby wspierać umiejętności inżynieryjne, projektowe i rozwojowe małych twórców. 

 

Dlatego wymyśliliśmy KNOP KNOP!

MATERIAŁY I KOLORY

 

Wysokiej jakości materiały i uspokajające odcienie kolorów, aby zapewnić dziecku kojącą i estetyczną zabawę. Dzięki hipoalergicznym, miękkim i spieralnym modułom filcu – KNOP KNOP jest nowoczesną marką, która nie poświęca możliwości konstrukcyjnych na rzecz designu, tylko łączy z powodzeniem te dwie rzeczy.

PROPORCJE I ROZMIARY

 

Poprzez kilka rund prób i błędów zaprojektowaliśmy nasze części tak, aby miały optymalny rozmiar i kształt do doskonałej zabawy. Dzięki szerokiej gamie długości i szerokości elementów oraz zapinanym zatrzaskom wykonanym na zamówienie dla KNOP KNOP – nasze zestawy konstrukcyjne zapewniają dziecku swobodę tworzenia setek modeli z elastycznym, filcowym budowaniem!

Shopping Cart